• PCA Skin Hassas Ciltler için Tanışma Seti

PCA Skin Hassas Ciltler için Tanışma Seti

Anti-Redness Serum(0.17 fl oz/5.0 ml): Kırmızı ve kahverengi alglerin karışımı olan bu sakinleştirici serum, içeriğindeki papatya özleri sayesinde ciltteki kızarıklık ve rosacea ile savaşır.

Retinol Renewal with RestorAtive Complex (0.18 oz/ 5.0 ml): Retinol ve bitkisel özlerin şimdiye kadarki en etkili karışımı ile kırışıklıklar ve düzensiz cilt tonu dahil olmak üzere yaşlanmanın erken belirtilerini önler.

Protecting Hydrator BroadSpectrum SPF 30 (0.25 oz/7,1 g): Bu yağsız ve nemlendirici ürün cildi UVA/UVB ışınlarından korur. İçeriğindeki anti-oksidanlar sayesinde serbest radikal hasarına karşı koruma sağlar.

Hydrating Serum (0.17 fl /5.0 ml): Oldukça hafif bir dokuya sahip olan bu serum, güçlü nemlendiriciler içermektedir. Cildin nem ihtiyacın karşılar ve besler.

ReBalance (0.25 oz/7g): Güçlü anti-oksidan koruma için E vitamini ile formüle edilmiş bu ürün en hassas ciltlerde bile sakinleştirici ve yatıştırıcı olarak kullanılır. Çok hızlı emilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

PCA Skin Hassas Ciltler için Tanışma Seti

  • Markalar Pca Skin
  • Ürün Kodu: PS0122
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 820,00₺
  • 410,00₺


Etiketler: Hassas Ciltler Tanışma Seti, kızarık cilt, hasarlı cilt, rosacea, rozasea, roza, kırmızılık, yanma, hassasiyet, yatıştırıcı, onarıcı, nemlendirici, yatistirici, onarici, pca, pca skin, deneme boyu, anti redness serum, serum, krem, protector hydrator broad sprectrum, hydrating serum, rebalance, nemlendirici, güneş kremi, gunes kremi, güneş koruyucu, set, gunes koruyucu