• PCA Skin Akne Kontrol Seti


The Acne Control Regimen Box

60 günlük kullanım içindir.

Akneli ciltler için bütünleyici bir tedavi yaklaşımı sunan bu set BPO içeren temizleme solüsyonuyla mevcut akneleri giderir ve yeni akne oluşumunu önler. Saf retinol sayesinde hücre yenilenmesini arttırır ve önceden var olan akne izlerinin ve lekelerin giderilmesini sağlar.  Bu sette yer alan ürünlerin birlikte kullanımıyla pürüzsüz ve arınmış bir cilt görünümü elde edilir.

Not: Retinol içeren ürünlerin kullanımı sırasında her zaman düzenli olarak güneş koruyucu krem kullanılmasını önermekteyiz.

BPO (%5) Cleanser: Akneli ve yağlı ciltler için formüle edilmiş bu özel temizleyici içeriğindeki %5 benzoil peroksit ve glukolonakton sayesinde anında gözeneklere nüfuz ederek yağ kalıntılarını temizler.

Intensive Clarity Treatment®: 0.5% pure retinol night :Akne ve akne izleri üzerinde etkili güçlü bir retinol takviyesidir.

Acne Cream: Akne ve post-inflamatuar hiperpigmentasyon için gerekli olan %5 benzoil peroksit (BPO), kuruluk ve tahrişi önlemek için gerekli glukonolakton içerir. Direkt olarak aknenin üzerine uygulanır.

Clearskin: Akne ve kızarıklıkları azaltır, cildin doğal yağ üretimini dengeler. %4 niacinamide ile anti oksidan koruma sağlar. 


*Sadece harici kullanım içindir. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

PCA Skin Akne Kontrol Seti

  • Markalar Pca Skin
  • Ürün Kodu: ST0010
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 1.585,00₺
  • 792,50₺


Etiketler: Akne Kontrol Seti, akne, acne, Acne Control Regimen Box, akne tedavisi, sivilce, gözenek, siyah nokta, pca, bpo, temizleme, Intensive Clarity Treatment, Acne Cream, Clearskin, yağlanma karşıtı, yağlanma, akne problemi, sivilce problemi, parlama