• PCA Skin Leke Tanışma Seti

PCA Skin Leke Tanışma Seti

Hidrokinon, retinol ve cildi aydınlatan bileşenler içeren bu set lekeler ve düzensiz cilt tonu ile mücadele eder.

Set içeriği:

C&E StrengthMax (0.25 fl oz/7.4ml):Cilt için en iyi vitamin konsantrasyonlarına sahip bu anti-oksidan %20 C vitamini, %5 E vitamini ile cildi pürüzsüzleştirir, güçlendirir ve aydınlatır.

Intensive Brightening Treatment: 0.5% pure retinol night (0.07 oz/ 2 g): Düzensiz cilt tonu ve lekeler üzerinde etkili güçlü bir retinol desteği sağlar.

Perfecting Protection BroadSpectrum SPF 30 (0.25 oz/7.1 g): Leke tedavisine destek amaçlı özel olarak formüle edilmiş bu ürün cildi UVA/UVB ışınlarından korur. İçeriğindeki anti-oksidanlar sayesinde serbest radikal hasarına karşı koruma sağlar.

Pigment Gel (0.25 oz/ 7.4 ml): Cilt tonunu eşitlemek ve lekeleri gidermek için formüle edilmiş bu ürün kojik asit ve azelaik asit içermektedir.

ReBalance 0.25 oz/ 7g): Güçlü anti-oksidan koruma için E vitamini ile formüle edilmiş bu ürün en hassas ciltlerde bile sakinleştirici ve yatıştırıcı olarak kullanılır. Çok hızlı emilir.


Sadece haricen kullanım içindir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

PCA Skin Leke Tanışma Seti

  • Markalar Pca Skin
  • Ürün Kodu: PS0126
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 475,00₺
  • 237,50₺


Etiketler: Leke Tanışma Seti, lekeli cilt, leke tedavisi, leke bakımı, leke bakimi, melanin, pigment, hiperpigmentasyon, güneş lekesi, leke açıcı, pigment jel, rebalance, c&e strength, vitamin, leke seti pca, pca skin