Kızarıklık ve Kaşıntı Karşıtı Nemlendirici 


Kızarıklık, kaşıntı, inflamasyon, topikal alerjenler, dermatit ve profesyonel tedaviler sonrasında oluşan rahatsızlığı gidermek için kullanılır. Cildi nemlendirir ve yatıştırır.


Sadece haricen kullanım içindir.

Kullanım Şekli
Uygulama Uygulanacak bölge nazikçe temizlendikten sonra uygulanır. Doktor veya cilt bakım profesyonellerinin talimatlarına uygun kullanılmalıdır.
Cilt Tipi Tüm ciltler için.
Endikasyonlar Ağda, traş, epilasyon sonrası. Egzama tedavisinde. Kızarmış veya tahriş olmuş cildi sakinleştirmek için. Profesyonel tedaviler sonrasında.
Ürün İçeriği
İçindekiler Hydrocortisone (%1) - İnflamasyonu azaltmak ve topikal kaşıntı ve tahrişi hafifletmek için kullanılan kortikosteroid hormonu. Bisabolol - Papatya ekstresi. Yatıştırıcı etkisi vardır. Ceramide III - Cildin doğal koruyucu tabakasının yenilenmesini destekler, nem kaybına karşı etkili bir bariyer oluşturur. Bu sayede uzun süreli nemlendirme sağlar ve cildi dış etkenlerden korur. Asiadicoside - Dermal rejenerasyonu desteklerken MMP 1’in kollajen bozumunu azaltmasına yardımcı olan yeni nesil bir ajandır. Hyaluronik Asit, Bal, Fosfolipidler ve Sfingolipidler - Bu karışım su emilimini normalleştirir, kuru ve tahriş olmuş cildin lipid bariyerini onarır. Nemlendirici bir film tabakası oluşturarak uzun süreli bir nemlendirme sağlar. Beta Glucan - Yulaftan üretilen bu etken madde ciltteki tahrişi azaltırken hasarlı cildi güçlendirir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

PCA Skin Clinicalm %1- Kızarıklık ve Kaşıntı Karşıtı Nemlendirici 60 g


    Kızarıklık ve Kaşıntı için Rahatlama Sağlayan Nemlendirici Krem


  • Markalar Pca Skin
  • Ürün Kodu: PS0062
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 1.200,00₺
  • 550,00₺Etiketler: Clinicalm, yatıştırıcı, nemlendirici, atopi, dermatit, kaşıntı, kimyasal peeling, tedavi sonrası