• MESILIFE Leyu2 Mini Temassız Ateş Ölçer

TAŞINABİLİR VE KULLANIMI KOLAY – LeYu2 bebek termometresi, sevimli şekli, cep boyutu ve kolay kullanımı ile, Her zaman ve her yerde taşımak için uygun, Bebekler ve çocuklar için özel olarak tasarlanmış, temassız bir kızılötesi termometredir. Tek tuşla işlem. 1 saniye içinde kesin bir okuma verir.

DOĞRU VE GÜVENİLİR – Yüksek hassasiyete sahip sensör içeren ve içine giren eşsiz sonda düzeneği konstrüksiyonu, kalibrasyon sürecini garanti eder. Çok hassas ve güvenilir bir vücut sıcaklığı ölçümü sunar. Ölçüm hassasiyeti  0.3 ° C’dir.

LED EKRAN VE FEVER WARMING – 3 renkli LED ışığı farklı renklerle tamamen farklı sıcaklığı gösterir, Yeşil :Normal sıcaklığı, Sarı: Hafif ateş, Kırmızı :Yüksek ateş LED sıcaklık verilerini gösterir.

ÇİFT MODEL VE ​​ÇOKLU FONKSİYON – bebek termometresi sadece vücut ısısını ölçmekle kalmaz, aynı zamanda yüzey sıcaklığı nesnelerini ölçmek için de kullanılabilir, LeYu2  bebek APP’de vücut veya yüzey sıcaklığını ölçmek için “Vücut” veya “Yüzey” modelini seçebilirsiniz. süt, bebeğin banyo suyu sıcaklığı, ortam sıcaklığı ölçmek için kullanabilirsiniz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

MESILIFE Leyu2 Mini Temassız Ateş Ölçer

  • Ürün Kodu: MSLY2020
  • Stok Durumu: 2-3 Gün
  • 219,50₺


Etiketler: atesolcer, ates, covid19