·         DISCO LIGHTENING MOISTURIZING MILK

Yoğun nemlendirici ve leke giderici vücut sütüdür. Cildi derinlemesine besler ve onarır. İçeriğindeki Actiwhite sayesinde cilt lekelerinin giderilmesini sağlar.

Nemlendirici maddelerle zenginleştirilmiş bu ürün kuru ve çok kuru ciltlerin kullanımı için de uygundur. Shea yağı ile cildi besler. Papatya ekstresi ile yumuşatıcı, yatıştırıcı ve antioksidan etki gösterir. Tatlı badem yağı ile cildi yumuşatır.

DISCOSPOT AND COMPLEXION MICRO EMULSION

Yeni formülü ile mevcut lekelerin giderilmesini sağlarken, yeni leke oluşumunun da önüne geçer. Cilt tonunu düzenler ve daha net bir görünüm sağlar.

Melanostatin-5 ve Lumiskin’in sinerjik etkisiyle cilt tonunu eşitler, lekeleri azaltarak cildi aydınlatır.

Keratoline’in soyucu özelliğiyle cildi ölü hücrelerden arındırarak yeni hücre oluşumunu teşvik eder.

Cildin nem seviyesini korur. 


OSMOSIADEEP MOISTURIZING GEL

Güçlü bir nemlendiricidir. Cilde hızla nüfuz eder, cilt rengini eşitler ve melanin üretimini baskılayarak lekelerin giderilmesini sağlar.

Cildin bariyerini güçlendirir.

Gün boyu etki gösteren yağsız bir nemlendiricidir.

Mutlaka Floxia Protexio Spf 50 güneş koruyucu ile kullanılmalıdır.

Kullanım Şekli
Uygulama Temizlenmiş cildinize gündüz Osmosia Deep Moisturizing Gel, akşam da Disco Spot and Complexion Micro Emulsion uygulayınız. Mutlaka SPF 50 içeren güneş koruyucu ile kullanılmalıdır. Lightening Mouisturizing Milk'i sırt, dekolte, kollar gibi ihtiyaç duyulan bölgelere uygulayınız. *Sadece harici kullanım içindir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Floxia Leke Bakım Seti


    Lekeli Ciltler için Bakım Ürünleri


  • Markalar Floxia Paris
  • Ürün Kodu: FP0201
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 440,00₺
  • 220,00₺


Etiketler: Leke Seti, floxia leke, leke, lekeli cilt, lekelenme, güneş lekesi, melanin, pigment, leke açıcı, leke soyucu, leke acici, koyu lekeler, leke tedavisi, leke bakımı, cilt tonu eşitleme, floxia leke seti, leke set, disco, leke sabunu, volkanik kum, dermokozmetik sabun, sabun, nemlendirici, emulsion, aydınlatıcı, renk düzensizliği