Hyalüronik Asit içeren Nemlendirici Cilt Bakım Serumu

Derinlemesine ve uzun süreli nemlendirme sağlayan bu serum 3 aşamalı etkinlik gösterir. Cilt yüzeyini nemlendirir ve yumuşatır. Hyalüronik asidin hidrolize formuyla cildin alt tabakalarının nemlenmesini sağlar. HA-Pro Complex cildin kendi hyalüronik asit üretimini teşvik eder ve yaşlanma belirtilerini yavaşlatır. Cilde dolgun bir görünüm verir.


Sadece haricen kullanım içindir.

Kullanım Şekli
Cilt Tipi Tüm cilt tipleri.
Endikasyonlar Uygulama: Cilde uygun PCA Skin temizleyicinin ardından günde iki kez yüz ve boyun bölgesine nazikçe uygulanır.
Ürün İçeriği
İçindekiler Hyalüronik asid ve sodyum hyalüronat – Kendi ağırlığının 1000 katı kadar su tutarak cilt yüzeyini nemlendirir ve yumuşatır. HA-Pro Complex™- Cildin kendi hyalüronik asit üretiminin artmasını sağlayan bu karışım cildin 24 saat boyunca nemli kalmasını sağlar ve yaşlanma belirtilerini yavaşlatır. Niacinamide- B3 vitaminidir. Cildi nemlendirir, pürüzsüz bir cilt sağlar. Transepidermal su kaybını engeller. Kızarıklığı azaltır ve cilt tonunu eşitler. Hidrolize hyalüronik asit- Cildin daha alt tabakalarına işleyerek mevcut nemin tutulmasını ve cilt yüzeyine transfer edilmesini sağlar. Ceramide- Nem kaybına karşı etkili bir bariyer oluşturur. Bu sayede uzun süreli nemlendirme sağlar ve cildi dış etkenlerden korur.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

PCA Skin Hyaluronic Acid Boosting Serum - Hyaluronik Asit Serumu

  • Markalar Pca Skin
  • Ürün Kodu: PS0091
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 1.155,00₺
  • 577,50₺


Etiketler: Hyaluronic Acid Boosting Serum, hyaluronic acid, hyalüronik asit, nemlendirici serum, serum, nem takviyesi, nemlendirici, PCA, PCA Skin, anti aging, antiaging, antiage, anti age, yaşlanma karşıtı, yaslanma karsiti