Hakkımızda

Rumedique Pharma

Kelime anlamı “sağlığın yüzü” olan firmamız Rumedique Pharma, 2013 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Firmamız dermokozmetik sektörünün yurt dışındaki seçkin markalarını Türkiye pazarıyla buluşturmak üzere ithalat yapmaktadır. Bu anlamda ilk olarak  Fransa’dan Floxia Paris ülkemize getirilmiş ve eczanelerde satılmaya başlayarak tüketici tarafından beğeni ile karşılanmıştır. Cildinizin her türlü ihtiyacını karşılayacak ürünler sunan Floxia Paris, “Güven, kalite ve fayda sunma” anlayışını benimsemekte ve ileri teknoloji ile üretim yapmaktadır.

Sonrasında kendine daha geniş bir tüketici portföyü oluşturmayı hedefleyen Rumedique Pharma, 2014 yılında Amerika’da uzun yıllardır dermatologların ve estetisyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan PCA Skin’i de Türkiye’ye getirmiştir. İnovasyon, eğitim ve kusursuz müşteri desteği sağlamayı kendine ilke edinen PCA Skin, firmamızın yetkili distribütörlüğünde tüketici ile buluşmaktadır.

Floxia Paris

Fransa’da 2001 yılında kurulmuş bir dermokozmetik firması olan Floxia Paris; uzun yıllardır dermatologlar öncülüğünde yürütülen araştırmalarla, kaliteli ve standardize edilmiş içeriğiyle ve son gelişmeler doğrultusunda üretilmiş ürünleriyle cildinizi korur, yeniler ve canlandırır.

Amacımız;

Cildinizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde cevaplamak.

En önemli koruma kalkanınız olan cildiniz her gün güneşin zararlı ışınları, hava kirliliği, stres ve alerji gibi nedenlerin etkisi altında kalır.

Cildiniz bu zararlı etkenlere karşı kendini koruyabilmek için modern bakım yöntemlerine ve cilt tipine göre özelleştirilmiş ürünlere ihtiyaç duyar. İşte tam da bu noktada dünya genelinde 35 ülkede bulunan bir dermokozmetik markası olan Floxia Paris, ihtiyacınız olan ürünleri size sunar.

Resmi web sitesi: www.floxia.fr

PCA Skin

PCA Skin, 1990 yılında ABD’de bir estetiysen ve bir dermatolog tarafından kurulmuş ve geliştirilmiştir. Firma 3 temel felsefe üzerine kurulmuştur: İnovasyon, eğitim ve kusursuz müşteri desteği.

PCA Skin; bilimsel gelişmeler doğrultusunda, tüm cilt tipleri ve endikasyonlar dikkate alınarak hazırlanmış kimyasal peelingler ve dermokozmetik günlük bakım ürünleri sunar.

PCA Skin tarafından yürütülen AR&GE çalışmaları, endüstri standartlarının oldukça üstünde ve ötesindedir. Formüllerin her biri derin araştırmalar sonucunda ve dermatologların denetimiyle tasarlanmıştır. Bütün bu araştırma faaliyetleri sonucunda amaç sağlıklı, güzel bir cilt için etkili ve güvenilir ürünler ortaya koymaktır. Bunu gerçekleştirirken çevreye ve insan sağlığına duyarlı olmak, PCA Skin’in birincil önceliğidir.

Tüm ürünler klinik olarak test edilmiştir.

Hayvanlar üzerinde test edilmez.

Geniş spektrumlu PCA Skin güneş koruyucular “The Skin Cancer Foundation” tarafından önerilmektedir.

Ürünlerin hiçbirinde sentetik boyalar, parfüm, madeni yağ ve petrol türevi maddeler, lanolin ve fitalatlar bulunmamaktadır.

Resmi web sitesi: www.pcaskin.com