Göz Çevresi için Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi

Göz çevresindeki kırışıklık, morluk ve elastikiyet kaybı ile savaşır. Kaz ayakları üzerinde etkilidir. Göz çevresinin canlı bir görünüm kazanmasını sağlayan günlük bakım ürünüdür. Cildi onarıcı ve koruyucu özelliklere sahip aminoasitler içeren tatlısu yosunu ekstresi ile cilt yüzeyini yeniden yapılandırır. Göz çevresinin yeniden elastikiyet kazanmasını sağlar.

Gliserin ve shea yağı ile cildi besler ve nemlendirir. Formülündeki doğal izoflavonlar sayesinde kırışıklıkların derinliğini azaltır. Meyan kökü, at kestanesi, Small Holly Centella Asiatica ve Calenduladan oluşan güçlü bitkisel kompleks ile göz çevresindeki kan dolaşımını arttırır ve böylece koyu halkaları azaltır. 

Kullanım Şekli
Uygulama Temizlenmiş göz çevresine sabah ve akşam uygulanmalıdır.
Ürün İçeriği
İçindekiler Chlorella Vulgaris Yeşil alg (tatlı su yosunu) dermis üzerinde onarıcı ve koruyucu etkilere sahip aminoasitler içerir. Kolajen sentezini arttırır ve cildi pürüzsüzleştirir. Iris extract Doğal izoflavonlar açısından zengindir. Kırışıklıkların derinliğini azaltır. Gliserin ve Shea Yağı Nemlendirici ve besleyicidir. Bitkisel kompleks (Meyan Kökü, At kestanesi, Small Holly Centella Asiatica, Calendula Mikrosirkülasyonu arttırır, koyu halkaları azaltır. Göz çevresine canlı bir görünüm verir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Floxia Juvenia Eye Wrinkle Reducer - Yaşlanma Karşıtı Göz Çevresi Bakım Kremi 15 ml


    Göz Çevresi için Kırışıklık Kremi


  • Markalar Floxia Paris
  • Ürün Kodu: FP0005
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 120,00₺
  • 60,00₺


Etiketler: Juvenia Contour Des Yeux, gçz çevresi, kırışıklık, çizgi, kaz ayağı, mimik çizgisi, yaşlanma, yaşlanma karşıtı, anti age, anti aging, antiaging, göz çevresi bakım, goz cevresi bakimi, sarkma, torbalanma, kirisiklik, floxia, floxia paris