• PCA Skin Anti Aging Tanışma Seti

Anti-Aging Tanışma Kiti

İnce çizgi ve kırışıklıkları azaltırken peptidler, nemlendirici ajanlar, retinol ve UVA/UVB koruması ile cildi güçlendirir.

Set içeriği:

C&E StrengthMax (0.25 oz/7.1g): Cilt için en iyi vitamin konsantrasyonlarına sahip bu anti-oksidan %20 C vitamini, %5 E vitamini ile cildi pürüzsüzleştirir, güçlendirir ve aydınlatır.

Intensive Age Refining Treatment®: 0.5% pure retinol night (0.07 oz/2g): Cilt tonunu eşitleyen, kırışıklık ve sarkmaya karşı etkili güçlü bir retinol takviyesidir.

Hydrator Plus Broad Spectrum SPF30 (0.25 oz/7.1g): Yaşlanmaya karşı cildi UVA/UVB ışınlarından ve içeriğindeki anti-oksidanlar sayesinde serbest radikal hasarından korur.

ExLinea Peptide Smoothing Serum (0.17 fl oz/5.0ml): Kaz ayakları, gülme çizgileri, alın kırışıklıkları, kaş çatma ve tekrarlayan kas hareketlerinden oluşan mimik çizgilerini azaltmak için nöropeptid nokta tedavisi uygular.

Collagen Hydrator (0.25oz/ 7g): Shea yağı bakımından zengin anti-oksidan gece nemlendiricisidir. Zeytinyağı ve tatlı badem meyve özü içerir.


Sadece haricen kullanım içindir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

PCA Skin Anti Aging Tanışma Seti

  • Markalar Pca Skin
  • Ürün Kodu: PS0120
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 660,00₺
  • 330,00₺


Etiketler: Anti-Age Tanışma Seti, Hydrator Plus Broad Spectrum SPF30, C&E Strength, ExLinea Peptide Smoothing Serum, Collagen Hydrator, anti age, anti aging, yaşlanma, yaşlanma karşıtı, kırışıklık, sıkılaştırıcı, tanışma, set, sarkma