Floxia Regenia Hassas Ciltler için Yüz Yıkama Jeli

Yatıştırıcı, anti-enflamatuar ve yumuşatıcı özellikleri olan bu jel; aloe vera özü ile zenginleştirilmiştir. Anyonik ve amfoterik temizleyiciler ile cildin nazik bir şekilde temizlenmesini sağlar. Cildi korur ve bariyer fonksiyonunu güçlendirir.


Floxia Regenia Hassas Ciltler için Yatıştırıcı Bakım Kremi

Kızarıklığı ve hassasiyeti azaltmaya yardımcı, yeniden yapılandırıcı yüz kremidir. Cilt bariyerini güçlendirir, kılcal damarların esnekliğini arttırır ve görünümünü azaltır.

Biophytex TM ile kılcal damarları korur. Anti-eflamatuar özelliğe sahip Rhamnosoft içerir. Glycofilm ile cilt üzerinde bir bariyer oluşturur ve dış etkilerden korur. Sodyum PCA, D-phantenol, shea yağı ve gliserin ile cildi besler ve yumuşatır.


Sadece haricen kullanım içindir.

Kullanım Şekli
Uygulama Sabah ve akşam Regenia Hassas Ciltler için Nazik Temizleme Jeli ile temizlediğiniz cildinize Regenia Hassas Ciltler için Yatıştırıcı ve Kzıarıklık Giderici Krem uygulayınız.
Ürün İçeriği
İçindekiler Regenia Gentle Cleansing Gel: Aloe vera Yatıştırıcı, anti-enflamatuar ve yumuşatıcı Anyonik&amfoterik temizleyiciler Nazik şekilde cildi temizler. Regenia Regenerating And Redness Control Cream: Biophytex TM Kılcal damarları korur ve görüntüsünü yumuşatır. Rhamnosoft Anti-enflamatuar özelliktedir. Glycofilm Cildin üstünde bariyer oluşturarak dış etkilerden korur. Sodium PCA Doğal nemlendirici faktör sayesinde cilde nem verir. D-phantenol Cildi sakinleştirir, yumuşatır. Shea yağı ve gliserin Cildi besler.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Floxia Regenia Kızarıklık Karşıtı Cilt Bakım Seti


    Kızarıklık Karşıtı Cilt Bakım Seti


  • Markalar Floxia Paris
  • Ürün Kodu: FP0505
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 365,00₺
  • 77,00₺


Etiketler: Regenia Kızarık ve Hasarlı Cilt Serisi, hassas cilt, kızarık cilt, kızarıklık, roza, rosacea, rozasea, gül hastalığı, enflamasyon, kılcal damar, yatıştırıcı, nemlendirici, hassas cilt seri, kızarık cilt seri, floxia, floxia paris