• Biotrue Lens Solüsyonu 2 li Paket 360 Ml+120 Ml

Biotrue Lens Solüsyonu 2 li Paket - 360 Ml+120 Ml  

Sağlıklı kontakt lens bakımı, gözlerinizin sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Özenli ve düzenli olarak yapılan doğru lens bakımı, lenslerinizin temizlenmesini ve dezenfekte edilmesini sağlar. Doğru lens bakımı ise doğru lens solüsyonu ile başlar.  

Gözlerinizin lenslerinizle rahat etmesi ve sağlıklı kalması için kullandığınız lens bakım ürünün özellikleri ve gözlerle uyumu çok önemlidir. Gözleriniz hassas mı?  Uzun saatler klimalı ortamda ya da bilgisayar başında kaldığınızda gözlerinizin kuruluğundan mı şikayet ediyorsunuz? Lensi gözünüze ilk taktığınızda daha fazla rahatlık mı bekliyorsunuz? Lenslerinizi gün içinde performans kaybı yaşamadan daha uzun süre mi kullanmak istiyorsunuz? Yapmanız gereken basit. Lens kullanım kurallarına uyun ve gözlerinizle uyumlu bir lens solüsyonu kullanın.

Bausch + Lomb gözlerle uyumlu lens solüsyonu geliştirmek için gözün kendisini inceledi ve gözlerin biyolojisinden esinlenerek yepyeni bir lens solüsyonu geliştirdi, Biotrue. Gözlerinizin yapısından esinlenen yeni bir kontakt lens solüsyonu: Biotrue…

Biotrue, gözle aynı şekilde çalışmak üzere, üç biyo-esinlenmiş buluşla formüle edilmiştir. •Sağlıklı gözyaşının pH oranına eş değerdir •Gözde bulunan bir nemlendiriciyi kullanır •Yararlı gözyaşı proteinlerini aktif tutar Gelecek sefer kontakt lenslerinizi Biotrue ile temizleyin. Göreceksiniz, gözleriniz onu çok sevecek.  

Ambalaj İçeriği:  1 Adet 360 ml, 1 Adet 120 ml Solüsyon, 2 Adet Lens Saklama Kabı.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Biotrue Lens Solüsyonu 2 li Paket 360 Ml+120 Ml

  • Ürün Kodu: RU221BIO
  • Stok Durumu: 2-3 Gün
  • 88,80₺


Etiketler: lens, solüsyon