Kırışıklık Karşıtı ve Sıkılaştırıcı Cilt Bakım Serumu

Lifting etkisi ile hacim oluşturur ve gözeneklerin görünümünü en aza indirir. Güçlü peptid içeriği ve büyüme faktörü içeren bu serum cildi sıkılaştırır, pürüzsüz ve net bir cilt bırakır.


Sadece haricen kullanım içindir. 

Kullanım Şekli
Uygulama Cilde uygun PCA Skin temizleyicinin ardından yüz ve boyun bölgesine günde iki kez uygulanabilir.
Cilt Tipi Tüm cilt tipleri
Endikasyonlar Olgun ciltler. Kırışıklık, sarkma. Genişlemiş gözenekler. Kadınlar ve erkekler için uygundur.
Ürün İçeriği
İçindekiler Palmitoyl Tripeptide-38 - Yeni nesil bir peptid ajanıdır. İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü en aza indirmek için protein sentezi başlatır. Glikosaminoglikanlar - Güçlü nemlendirici bileşenleri aktive eder. Epidermal büyüme faktörü (EGF) - Sağlıklı deri hücrelerinin çoğalmasına yardımcı olur ve cildin genç bir görünüme kavuşmasını sağlar. Silybum Marianum Extract - Deve dikeni özü çok güçlü bir anti-oksidandır. Cocos Nucifera (Hindistan cevizi) Suyu - Lipidler, mineraller ve yağ asitleri içeren yumuşatıcı bir bileşendir. Tocopherol ve Tocotrienoller - Yağda çözünebilen vitaminler ve nemlendirici maddelerdir. Sodyum Hyaluronat - Ağırlığının 1000 katı kadar su tutma özelliğine sahip güçlü bir nemlendiricidir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

PCA Skin Total Strength Sıkılaştırıcı Cilt Serumu 30 ml

  • Markalar Pca Skin
  • Ürün Kodu: PS0067
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 1.325,00₺
  • 310,00₺


Etiketler: Total Strength Serum, elastikiyet, sarkma, yaşlanma, antiaging, anti age, antiage, pürüzsüzleştirici, pca, pca skin