Yağlı ve Akneli Ciltler için Yıkama Jeli

Yağlanmaya ve akneye eğilimli ciltler için arındırıcı bir temizleme ürünüdür. Sebumu dengelemeye yardımcı olurken, cildi fazla kir ve yağdan arındırarak akne bakımına hazırlar. Glikolik asit, Allantoin ve çay ağacı yağı ile akneye karşı mücadele eder.

Glikolik asit cildi soyarak cilt yüzeyini pürüzsüzleştirir. Allantoin, nemlendirici bir etken maddedir, ayrıca hücre yenileyici ve yatıştırıcı özelliği vardır. Çay ağacı yağı antibakteriyel özelliktedir. Bu yönüyle akneye neden olan birçok bakteri türüyle mücadele eder. Bunların yanı sıra Arctium Majus ekstresi ve ada çayı içeriği ile antiseptik özellik gösterir ve cildi yatıştırır. 


Sadece haricen kullanım içindir.

Kullanım Şekli
Uygulama Islak cilde sabah ve akşam dairesel hareketlerle uygulanıp köpürtülmesi gerekmektedir. Uygulama sonrası durulanmalıdır.
Ürün İçeriği
İçindekiler Glikolik asit Cildi soyarak cilt yüzeyini pürüzsüzleştirir. Arctium majus extract ve Ada çayı Antiseptik ve yatıştırıcı özelliği vardır. B1, B6, B12 ve E vitaminleri içerir. Mineral madde bakımından zengindir. Çay ağacı yağı Antibakteriyel özelliği vardır. Bu yönüyle akneye neden olan birçok bakteri türüyle mücadele eder. Allantoin Nemlendiricidir, hücre yenileyici ve yatıştırıcı özelliği vardır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Floxia Regulator Yağlı ve Akneli Ciltler için Yıkama Jeli 200 ml

  • Markalar Floxia Paris
  • Ürün Kodu: FP0002
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 225,00₺
  • 99,00₺


Etiketler: Regulator Purifying Gel, yıkama jeli, akneli cilt, akne bakımı, sivilce, sivilce bakimi, günlük bakım, temizleyici, arındırıcı, temizleme, arındırma, yüz yıkama, parlama, yağlı cilt, yagli cilt, gözenek, floxia, floxia paris, floxia sivilce, floxia akne, karma cilt